ANADOLU SİGORTA
Hakkımızda

Anasayfa

Kurumsal

Hakkımızda

OKUMUŞ Sigorta olarak, birçok sigorta firması ve sigorta çeşitleri arasından sizlerin menfaatlerini gözeterek en uygun olanını sunmak için çalışmaktayız.

Misyonumuz

OKUMUŞ GRUP Sigorta. Olarak, kurumların ve bireylerin tüm hayat süreleri boyunca risklerinin ve aktiflerinin yönetiminde uzun vadede destekçiniz olmak.

Vizyonumuz

OKUMUŞ GRUP Sigorta olarak Türkiye’de, tercih edilen lider Sigorta Aracılık şirketi olmak.

Sizlerin güveni ile sektörde edindiği sağlam yeri korumak ve hizmet kalitesini artırmak için yoluna devam etmektedir. Bu yolda sizlerle birlikte yürümekten mutluyuz.

Yaptığımız işin önemi ve sorumluluğunun bilincinde olarak ve kalite standartlarımızı her geçen gün yükselterek,

Türkiye'nin önde gelen sigorta şirketi ve sektörde deneyimli konusunda uzman çalışanlarımızla ihtiyacınıza en uygun sigortayı sizin için buluyoruz.

Sadece sigorta satın alırken değil Yenileme sürecinde de yanınızdayız! Poliçe vadenizi sizin yerinize takip edip tüm mevcut teminat ve indirim haklarınızı göz önünde bulundurarak size en uygun teklifi sunuyoruz.

Olası Hasar Anında deneyimli ekibimizle çekici temininden ekspertiz tayinine, ikame araç takibinden hasar ödemesi takibine tüm hasar dosyası takibi sürecinde 7/24 yanınızdayız.